Kullanım Koşulları

Favhaber.com’u kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler ve üyeler bu sayfanın şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Şartları kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmayın. Bu metinde “kullanılmayan kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yapan veya olmayan şekilde kullanan herhangi bir gerçek veya tüzel kişiyi ifade eder.

 • Bu sayfadaki kullanım şartları, değişikliklerin bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızca tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar, bu sayfada yayınlanan koşulları koşulsuz olarak kabul etmiş sayılırlar.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgiler favhaber.com tarafından telif hakkı ile korunmaktadır ve Fikri ve Sanat Eserleri Yasası ve ilgili uluslararası mevzuat uyarınca yasal koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz indirilmesi, saklanması, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması yasaktır. Bu tür faaliyetlerde bulunmaya karar vermiş olduğunuz Kullanıcılara karşı yasal işlem başlatma hakkınız vardır.
 • Kullanıcılar, favhaber.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü tarafların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemelidir. Söz konusu ihlal için herhangi bir yasal ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve söz konusu ihlalden doğabilecek herhangi bir yasal ve cezai sorumluluk sadece Kullanıcıya aittir.
 • Siteye yazılan tüm yazılar veya yorumlardan sorumlu kişi. Yorumlar ve yayınlardan kullanıcılar sorumludur. Yapılan açıklamalarda, Kelimer jargon, kişisel veya kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, lekeli yorumlar, öngörülemeyen ifadeler, kullanıcının yayınından doğabilecek yasal sorunlardan sorumludur.
 • favhaber.com sitesi IP adresinde kayıtlı tüm ziyaretçileri kontrol eder. Yargı makamları tarafından talep edilmesi durumunda, IP adresleri makamlarla paylaşılacaktır.
 • Siteyi çalışamaz duruma getirmek, ciddi şekilde yavaşlatmak veya yazılım ve donanım sistemlerine zarar vermek amacıyla yapılan herhangi bir davranış ve eylem yasaktır. Bu, otomatik programlar kullanarak çok sayıda sorgu veya üyeliğin kaydedilmesini veya siteye otomatik yollarla çok sayıda istek veya bilgi gönderilmesini yasaklamayı içerir. Kullanıcıların siteye erişmelerini önleyeceğimizi ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ediyoruz.
 • Sitedeki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı veya referanslar doğrudan bilgileri aldıkları sayfaya bağlanmalıdır.
 • Kullanıcı adınız ve şifreniz size aittir. Bir üyelik birden fazla kişi tarafından kullanılamaz. Kullanıcı adı ve şifre ile yapılan tüm işlemler, aksi ispat edilmedikçe, söz konusu üye tarafından yapılmış sayılır.
 • Üyelik formunda verilen bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Yanlış bilgi kaynaklı herhangi bir sorumluluk üyeye aittir.
 • Bilgi edinme amacı dışında, sitede yayınlanan reklam ve tanıtım metinlerinde çok sayıda manuel veya otomatik tıklama yapılması yasaktır. Kullanıcıların siteye erişmelerini önleyeceğimizi ve Kullanıcının normal davranışına uymayan tıklama etkinliklerinde yer aldığını tespit ederse yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
 • Bu sayfada yer alan kullanım şartları ile ilgili ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar yalnızca Türk kanunlarına ve İstanbul mahkemelerinin ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı