SağlıkSon Dakika Haberleri

Ünlü oyuncu Irmak Ünal, koronavirüse yakalanarak yaptığı hatanın bedelini ödedi: Perişan oldum

Tüm dünyanın kabusu haline gelen ve 1 milyondan fazla insanı öldüren koronavirüs, ünlü isimleri de ağır şekilde etkiliyor. Son olarak Irmak Ünal, Instagram hesabından virüse yakalandığını duyurdu.

Dört gündür koronavirüs ile mücadele ettiğini belirten Irmak Ünal, yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Mücadele ediyorum, çünkü gerçekten bir mücadele yaşadım. Tanrıya şükür bugün kendimi iyi hissediyorum. Bütün yazı çok dikkatli geçirdim, Bodrum’da tam bir izolasyon temposu içinde yaşadım. Bağışıklık sistemimi güçlü tutmaya çalıştım.” doğru beslenme.

“Maalesef okulların açılmasıyla İstanbul’a gelmeye karar verdim ve bu hastalığa aynı hafta bir arkadaşımdan yakalandım. Herkesin farklı bir hayatı var. Ama uluslararası uçuş yapanların 14 gün karantina altında kalması gerekiyor. Düştüm. böyle bir hatanın kurbanı. “

“Bunu bilseydim, o kişiyle vakit geçirmezdim. Çünkü kendi tarzımda kurallarım var. Annem ve üvey babam kronik olarak hasta, çok dikkatli olmaya çalışıyorum. Kimsenin yolculuğu benim endişem değil, ama senin seyahat sonrası karantina beni endişelendiriyor. “

Ünal açıklamasının devamında, “Çok zor oldu, perişan oldum. Etrafımızdaki insanlara dikkat etmemiz gerekiyor. Çok sağlıklı olmama rağmen vücudum yenilgiye uğradı. Lütfen kapalı alanlarda maske takın” dedi. dedi.

Ünal, 3 gündür ilaçlarını alamadığını ve yine de kendisine ulaşamadığını söyledi. Sisteme olumlu bile olmadığını söyledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı