Son Dakika Haberleri

Stefan Kuntz’un Cebelitarık maçından sonra ‘Karadağ’ yorumu: Tekrar kazanmak zorundayız

Milli Takım, Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu dokuzuncu hafta maçında Cebelitarık’ı 6-0 mağlup etti.

Mücadelenin ardından milli takım teknik direktörü Stefan Kuntz maçla ilgili açıklamalarda bulundu.

“YİNE KAZANMALIYIZ”
Stefan Kuntz, takımın çok iyi bir hafta geçirdiğini belirterek, “Bütün oyuncular çok güzel bir hafta geçirdi. Burada aldığımız karar şuydu. Hangi takım olursa olsun kapı açıldığında biz orada olacaktık. Bugün takımım şu an takımla oynadı. İnanılmaz bir tutku. Bu sonucu hep birlikte elde etmek için taraftarlara teşekkür ediyoruz. “İlk kıvılcımı yakmak istedik. Diğer maçların sonuçları Karadağ’a karşı oynadığımız oyunda hiçbir fark yaratmayacak. Tekrar kazanmak zorundayız. İçeride değişiklikler olacak. Takım ve bizim düzenimizi korumamız gerekiyor” dedi.
Milli Takım, Dünya Kupası Avrupa Klasmanları G Grubu dokuzuncu hafta maçında Cebelitarık’ı 6-0 mağlup etti. Mücadelenin ardından milli takım teknik direktörü Stefan Kuntz maçla ilgili açıklamalarda bulundu. “YİNE KAZANMALIYIZ”
Stefan Kuntz, takımın çok iyi bir hafta geçirdiğini belirterek, “Bütün oyuncular çok güzel bir hafta geçirdi. Burada aldığımız karar şuydu. Hangi takım olursa olsun kapı açıldığında biz orada olacaktık. Bugün benim takımım şu takımla oynadı. İnanılmaz bir tutku. Bu sonucu hep birlikte elde etmek için taraftarlara teşekkür ediyoruz. “İlk kıvılcımı yakmak istedik. Diğer maçların sonuçları Karadağ’a karşı oynadığımız oyunda hiçbir fark yaratmayacak. Tekrar kazanmak zorundayız. İçeride değişiklikler olacak. Takım ve bizim düzenimizi korumamız gerekiyor” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı