Son Dakika Haberleri

Son dakika … Meteoroloji saat verdi: Fırtına, fırtına ve kar yağışı uyarısı

Meteoroloji’den son dakika açıklamasında fırtına, fırtına, kar ve don uyarısı yapıldı. Kuzeydoğu Marmara ve Kuzey Ege’de etkili olurken, Akdeniz Bölgesinde fırtına olarak görülmesi bekleniyor. Orta ve Doğu Karadeniz ile Güneydoğu Anadolu’da sağanak yağışlar etkili olurken, akşam saatlerinde Doğu Karadeniz’de sağanak yerini kar yağışına bırakacak.

Ülkemizin kuzey ve doğu kesimleri yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu’nun güneyi ile Hatay, Sinop ve Şırnak bölgelerinde hafif yağmur ve sağanak yağmur, Gümüşhane, Ardahan Hakkari çevreleri ve Artvin’in iç kesimleri. Yağmur ve kar karışık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece Marmara’nın güneydoğusu, İç Ege, İç Anadolu ve Karadeniz’in iç kesimlerinde pus ve sis bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde zaman zaman buzlanma ve don olabileceği tahmin edilmektedir.

İç Ege ve İç Anadolu ile İç ve Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde hava sıcaklığının 2 ila 5 derece düşeceği, mevsim normlarının altına düşeceği, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve mevsimsel normlar etrafında olun. Marmara’nın güney ve kuzey Ege kıyılarında ve Batı Akdeniz’in iç kesimlerinde rüzgarın genellikle kuzey yönlerinden hafif, yer yer orta kuvvetli, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olacağı ve zaman zaman eseceği tahmin edilmektedir. kısa süreli fırtınada (40-70 km / s).

İLLERE GÖRE HAVA DURUMU

İSTANBUL ° C, 13 ° C

Parçalı ve çok bulutlu

ANKARA ° C, 9 ° C

Parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece sis ve puslu, buzlanma ve don bekleniyor.

İZMİR ° C, 16 ° C

Parçalı ve az bulutlu

ANTALYA ° C, 21 ° C

Parçalı ve az bulutlu

ZONGULDAK ° C, 12 ° C

Parçalı ve yer yer bulutlu

TRABZON ° C, 13 ° C

Çok bulutlu ve yağmurlu

ERZURUM ° C, 5 ° C

Zamanla parçalı bulutlu

DİYARBAKIR ° C, 15 ° C

Parçalı ve çok bulutlu

Yedi Gündem

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı