Kamu HaberleriSon Dakika Haberleri

Sivas Fix Taksi Durağı Müşterileriyle Buluştu!

Sivas’ta İstasyon caddesinde yeni bir taksi hizmeti müşterilerle buluştu. Sivas fix taksi ve sivas ucuz taksi arayan kişiler artık taksisivas.com üzerinden anında 7/24 taksi çağırabilecekler. Bu hizmetin ortaya çıkmasında rol oynayan herkese teşekkürler.

Sivas 7/24 Taksi

Siz Sivas’ta taksimize bindiğiniz andan itibaren tek amacımız şehrin kargaşasını, rahatsız edici iklim koşullarını ve varsa ağırlık yapan eşya yüklerini üzerinizden atmanız ve gideceğiniz yere en üst kalitede ulaştırılmanızdır. Sizi güleryüz ile karşılayıp siz istemediğiniz sürece gereksiz sohbet etmeden yolculuğunuza devam ettiriyoruz. İsteğiniz dahilinde aracımızda bulunun sıcak/soğuk klima,radyo vb. gibi özellikleri açıyoruz. Siz koltuğunuzda güvenle seyahat edin diye tüm trafik kurallarına uyuyoruz. Belediye evleri taksi olarak Emniyet kemeri takmayı ihmal etmediğimiz gibi size de şiddetle öneriyoruz. Herkesi sivas taksi sitesine davet ediyoruz.

Taksici ya da Taksi şoförü, taksimetresi olan ticari bir otomobille şehiriçi yolcu taşıyan serbest meslek esnafıdır.

Taksicinin sermayesi aracıdır. Plaka tahdidleri bakanlıkça yapılmaktadır, son plaka tahdidi 1987’de yapılmıştır. Kiralar (İstanbul) da 2017 yılı 8 bin TL aralığındadır. Şahıslar arasındaki alım satımlar noterde belgelendirilir.

araçların yakıtı (İstanbul’da) % 75 dizel dir. diğer %25 kısmı ise lpg kullanmaktadır.

https://taksisivas.com/

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı