Son Dakika Haberleri

Saman altından su taşıdı! Mahşer 7. bölüm fragmanı: Sınırları yanlış zorladı, pes ettirecek

Ekranlarda kasırgaları patlatmaya devam eden Kıyamet dizisinde verilen evlilik kararı izleyenleri şaşırttı. Bölümün bitmesinin hemen ardından gözler The Organization yedinci bölüm fragmanını merakla beklemeye başladı. Heyecanın doruğa çıktığı bölümde Ilgaz, İnci’nin öldüğü gece bindiği taksiyi bulursa büyük bir adım atacaklarını biliyordu. Ancak Eren ona acı gerçeği anlattı. Mahkemede Engin bir anda Ceylin’in karşısına çıktı. Ceylin şaşırmıştı. Engin’in çöp kutusuna para koyduğu görüntüleri geldi aklına ve çok sinirlendi. Bu durumda kendini tutmaya çalıştı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
YILDIRIM DÜĞÜNÜYLE EVLİLER
Pars, Ceylin’e öğretmenin evinden çaldığı diş fırçasını sorar. Ceylin, her zamanki gibi yaptıklarını reddediyor. Bunun üzerine Pars, dürüstlüğüne güvendiği Ilgaz’ı sorgulamak ister. Ceylin, Ilgaz’dan ilk kez Ilgaz’a yalan söylemesini ister. Ilgaz inkar eder; çünkü bir planı var. Ceylin, Pars’ın odasında çantasından çıkardığı evlilik cüzdanını Pars’ın önüne koyar. Ilgaz’ın evli oldukları için tanıklık yapması yasak.
Ekranlarda kasırgaları patlatmaya devam eden Kıyamet dizisinde verilen evlilik kararı izleyenleri şaşırttı. Bölümün bitmesinin hemen ardından gözler The Organization yedinci bölüm fragmanını merakla beklemeye başladı. Heyecanın doruğa çıktığı bölümde Ilgaz, İnci’nin öldüğü gece bindiği taksiyi bulursa büyük bir adım atacaklarını biliyordu. Ancak Eren ona acı gerçeği anlattı. Mahkemede Engin bir anda Ceylin’in karşısına çıktı. Ceylin şaşırmıştı. Engin’in çöp kutusuna para koyduğu görüntüleri geldi aklına ve çok sinirlendi. Bu durumda kendini tutmaya çalıştı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ceylin, her zamanki gibi yaptıklarını reddediyor. Bunun üzerine Pars, dürüstlüğüne güvendiği Ilgaz’ı sorgulamak ister. Ceylin, Ilgaz’dan ilk kez Ilgaz’a yalan söylemesini ister. Ilgaz inkar eder; çünkü bir planı var. Ceylin, Pars’ın odasında çantasından çıkardığı evlilik cüzdanını Pars’ın önüne koyar. Ilgaz’ın evli oldukları için tanıklık yapması yasak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı