Son Dakika Haberleri

Kurtlar Vadisi Orhan Devrim Parscan öldü

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Orhan karakterine hayat veren Devrim Parscan 83 yaşında hayata gözlerini yumdu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kıymetli sanatımız Devrim Parscan, ölüm tarihinde. Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sanat camiasına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. ” ifadeler dahil edildi.

“Kurtlar Vadisi”, “Ailemiz”, “Çiçek Taksisi” ve “Kurtuluş” gibi 100’e yakın dizi, sinema ve tiyatro projesinde rol alan Devrim Parscan, uzun yıllar oyunda rol almıştır. Şehir Tiyatroları boyunca.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kıymetli sanatımız Devrim Parscan, ölüm tarihinde. Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sanat camiasına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. ” Devrim Parscan Kurtlar Vadisi’nin Orhan’ı hayatını kaybetti.

Birçok dizide rol aldı

“Kurtlar Vadisi”, “Ailemiz”, “Çiçek Taksisi” ve “Kurtuluş” gibi 100’e yakın dizi, sinema ve tiyatro projesinde yer alan Devrim Parscan, şehrin önünde çeşitli oyunlarda rol aldı. Yıllarca tiyatrolar. Devrim Parscan hayatını kaybetti

ORHAN KARAKTERİ AKILDA YAZILDI

Oyunculuğun yanı sıra ses oyunculuk sanat savcılığını da yapan Parscan, 2003-2004 yılları arasında Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile alanında uzmanlaştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı