Son Dakika Haberleri

Kestiği kediyle yakalanan kadının sözleri kan dondurdu: Yıllardır yiyorum

Tuzla’da kestiği kediyi çantaya koyan kadın, hayvanseverlerin ihbarı ile yakalandı. Kadının ilk ifadesinde yıllarca kedi kesip yediğini itiraf ettiği öğrenildi.
Bir grup genç F.Ç. polise, elindeki siyah çantanın kestiği kedi olduğunu söyledi. Olay yerine gelen polis ekipleri, tuttuğu siyah çantanın içinde kesip derisini yüzdüğü bir yavru kedi bulunduğunu belirledi. Gözaltına alınarak Orhanlı Karakolu’na götürülen F. Ç. Burada yaptığı açıklamada kediyi kestiği ve yediğini kabul ettiği öğrenildi. F.Ç’nin polis karakolundaki eylemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Davanın soruşturması devam ediyor

‘YILLARDIR YİYORUM’

Kedi kesen kadının polise haber vermesiyle yakalanan hayvansever Sami Durmuş, “Pendik’ten eve gitmek için burada minibüsten indim. Buradan gelen kalabalığı gördüm, çocuklar kadını çevreledi. Polisle konuşuyorlardı, merak ettim, ‘Neler oluyor? Çocuklar bana’ Abi kediyi kesip çantaya koyup eve götür ‘dedi. Tabii inanamadım ama kişide bir şüphe var, kadına çok normal bir şekilde sordum ve ‘Evet kesip eve götürüp yiyorum. Bu değil Birincisi, ‘Yıllardır yemek yiyorum’ diyor ve çok basit bir açıklama yapıyor, sanki normal bir şeymiş gibi.

“BİR ÇOCUĞU YARIN KESMEYECEĞİNİZİ NEYİ BİLİYORUM?”

Durmuş sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Çantayı burada açmaya çalıştı, ben açmadım ama karakola gittiğimde gördüm. Kedi derisi yüzülmüş, derisi yok, yatıyordu. yerinden edilmiş bir devlet, “Kedi helaldir, haram değildir. “Hiçbir şey yok.” Dedim, “Peygamber efendimizin kestiği ve seccadesini bıraktığı bir hayvanın, uyumaması için kesilmesi veya yenmesi nasıl mümkün olabilir? “Hayır, duyularına göre konuşuyorsun, böyle bir şey yok” diyerek kendini savundu. Çocuklara bir kediyi kestiğini ve bir kediyi yediğini söyledi, daha önce başkalarına da anlattı ama inanmadılar. Daha önce hastanede yakalandı, tedavi gördü, tekrar taburcu edildi.Şu anda rahat değilim.Gerekli cezayı alsın bugün kediyi kesen adamın yarın bir çocuğu kesmeyeceği belli oluyor Bunu küçük masum bir hayvana yapan herkese yapar, toplumdan tamamen izole edilmesi gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı