Son Dakika Haberleri

Judgment: Knife to Bone’un 10. Bölüm Fragmanı! Hırs, kör olduğum anda ne gerekiyorsa yapacak

Kanal D’nin yeni dizilerinden Yargı, dokuzuncu bölümüyle izleyicilerini selamladı. Dünkü bölümde Ilgaz ve Ceylin, Engin’in serbest bırakılmaması için somut deliller bulduktan sonra olayları adım adım takip etti. İkili, Engin’in İnci’yi öldürdüğü gece neler olduğunu öğrenmeye çalıştı. Ceylin ve Ilgaz, katilin Engin olduğuna dair somut deliller aradılar ve sonunda istenen deliller bulundu ve mahkemeye teslim edildi. Pars ve Ilgaz bir araya gelerek Engin’i tutuklamak için anlaştı. Gerçeklerin ortaya çıktığı bölümün ardından akıllara Kıyamet 10. bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığı sorusu geldi. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz transfer edilmedi.
ILGAZ DOĞUM GÜNÜ
Engin’in tutuklanmasının ardından Ilgaz ve Ceylin derin bir nefes alır. Bu kararı kutlamak için Ilgaz’ın teklifine Ceylin’den beklenmedik bir veda konuşması gelince Ilgaz şaşırır.
Kanal D’nin yeni dizilerinden Yargı, dokuzuncu bölümüyle izleyicilerini selamladı. Dünkü bölümde Ilgaz ve Ceylin, Engin’in serbest bırakılmaması için somut deliller bulduktan sonra olayları adım adım takip etti. İkili, Engin’in İnci’yi öldürdüğü gece neler olduğunu öğrenmeye çalıştı. Ceylin ve Ilgaz, katilin Engin olduğuna dair somut deliller aradı ve sonunda istenen delil bulundu ve mahkemeye teslim edildi. Pars ve Ilgaz bir araya gelerek Engin’i tutuklamak için anlaştı. Gerçeklerin ortaya çıktığı bölümün ardından akıllara Kıyamet 10. bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığı sorusu geldi. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz transfer edilmedi. ILGAZ’a veda etti Engin’in tutuklanmasının ardından Ilgaz ve Ceylin derin nefesler alıyor. Bu kararı kutlamak için Ilgaz’ın teklifine Ceylin’den beklenmedik bir veda konuşması gelince Ilgaz şaşırır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı