Kamu HaberleriSon Dakika Haberleri

İnternette tanıştığı adama çıplak fotoğraf gönderen evli kadın, hile yapan kocasına 30 bin TL ödeyecek.

Evli olmasına rağmen internette tanıştığı bir erkekle duygusal ilişki yaşayan kadın, sanal cinsel ilişki için karşı tarafın isteği üzerine çıplak fotoğraflarını gönderdi. Durumu öğrenen aldatılan eş, boşanma davası açtı, mahkeme kadının kocasına toplam 30 bin TL tazminat ödediğine karar verdi.

Bir kargo firmasında distribütörlük yapan G.B. tarafından S.B. 2018 yılında aranarak evlendi. Dilekçede yer alan iddialara göre genç kadın, Kasım-Aralık 2018’de habersiz evden ayrıldı ve garip davranmaya başladı.

KAYIP PEDERLERİ ARADI VE UYGULAMAYI BULDU

28 Aralık 2018’de, genç kadının kayınpederi S.B. gelinliğini arayan bir kişi. onun hakkında bazı ipuçları verdi. Kayınpederden gelen bu telefon, aile içinde büyük tartışmalara neden oldu.

Çıplak Fotoğrafları İLE

Bunun üzerine kocası G.B. Karısıyla konuştu ve herhangi bir sorun olup olmadığını sordu. İddialara göre S.B. kocası, “internet üzerinden tesadüfen tanıdığı, bu ilişkinin zamanla telefon üzerinden duygusal bir ilişkiye dönüştüğünü, bu kişinin kendisinden sanal bir cinsel ilişki talep ettiğini, kendisini bu kişiye gönderdiği rastgele bir kişiyle temasa geçmişti. WhatsApp üzerinden tamamen çıplak fotoğrafını çekerek, elinde onlarca fotoğraf olduğunu, daha sonra bu kişinin kendisiyle görüşmekten vazgeçtiğini ancak kendisinden ayrılmak istemediğini ve bu nedenle fotoğraflarını göndermekle tehdit ettiğini söyledi. kayınpederine fotoğrafla ilgili bir hata yaptı ve pişman oldu “.

KADIN TAM KUSURLU 30 BİN TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

G.B. Bunun üzerine avukatı Mehtap Sakinci aracılığıyla Ankara 16. Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Avukat Sakinci dilekçesinde kadının olayda tamamen kusurlu olmasını, tarafların boşanmasını ve kocaya maddi ve manevi tazminat ödenmesini talep etti. Mahkeme olayda kadını kusurlu bulup eski kocasına 15 bin TL maddi tazminat, 15 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı