Son Dakika Haberleri

İBB’den ‘Bir Başkadır’ dizisine otobüs gönderiyor: Böyle bir hattımız yok

Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Tülin Özen gibi isimlerin yer aldığı ‘Bir Başkadır’ dizisinde otobüs sahnesine atıfta bulunan İBB, filosunda böyle bir dizinin olmamasına dikkat çekti.

Online dizi ve film izleme platformu Netflix’in geçen gün yayınladığı Türk yapımı dizi ‘Bir Başkendir’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden otobüs sahnesine ilginç bir referans geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya dikkat çeken “Merak edenler, otobüs filosunun 24 numaralı hat numarası yok. Sevgili @netflixturki Beykoz / Mecidiyeköy’e ve diğer hatlarımız hakkında bilgi alın, bulmak isterseniz En yakın durak hatları ve bulunduğunuz yere; MOBİETT size yardımcı olacak “olacak” ifadelerine yer verildi.

BOMBARDA YORUM TUTULDU

İBB paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Paylaşımın altında, “Çok güzel bir çizgi gibi görünüyor. Bu satırı al, sonra gündeme al”, “Beykoz – Mecidiyeköy hattı 121A, çift bilet de”, “Kurmaca, kurgu”, “Dizi vardı Eleştirel olmayan bir yanı tamamlandı “Yapılan yorumlara dikkat çekti.

PAYLAŞIMIMA YANIT

İBB Türkiye’den bu paylaşımlara Netflix Twitter hesabından “Yolda minibüs bindim Oldu …” diye cevap verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı