Son Dakika Haberleri

Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü sürprizi! Durdular ve bir pasta kestiler

Kısıklı esnaf, Cuma namazı için Üsküdar’daki Büyük Selimiye Camii’ne gitmek üzere konutundan ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü sürprizi yaptı. Gazetecilerin mikrofonu yönlendirdiği Cumhurbaşkanı tebrikler için teşekkür ederek pastasını kesti ve ayrıldı.

Siyasetçiler ve sosyal medya kullanıcıları, 67 yaşında olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için çok sayıda tebrik mesajı yayınladı. Cumhurbaşkanının İstanbul’da ikamet ettiği Kısıklı’daki esnaf bugün geçmedi.

TATLI SERVİS

Cuma namazı için evinden ayrılan Erdoğan’ı bir grup esnaf ve gazeteci karşıladı. Araca binmeden önce tebrikleri alan Başkan, önce çevresindekilere bir kutu şeker ikram etti.

PAZAR TARAFINDAN YAPILAN MACUNU KESİN

Ardından esnafın Erdoğan’a özel yaptığı Osmanlı tuğralı ve Türk bayraklı pasta verildi. Grubun sürpriz yaptığını gören Erdoğan, “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek pastayı kesti ve “Pastayı böyle keseyim. Çok teşekkür ederim” dedi. ifadeleri kullandı.

PROGRAMI DUYURDU

Günlük programıyla ilgili basın mensuplarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazını Büyük Selimiye Camii’nde kılacağını ve açılış programlarına katılacağını söyledi. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, aracına binip ibadete katılmak üzere bölgeyi terk etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı