Son Dakika Haberleri

Çocuğu yere yatırdı ve üstüne çıkıp genci acımasızca yumrukladı! Ayrıca o anların bir videosu vardı

İnternette tanıştığı Avcılar’da sevgilisiyle görüştüğünü iddia ettiği kişi ile tanışan kişi, onu yere yatırarak yumrukladı. Kişinin arkadaşı saldırı anını kaydederken, bir başka vatandaş da tüm olayları cep telefonu kamerasına kaydetti.
Dün öğleden sonra Avcılar plajındaki internet escort sitesinde bir kızla tanıştığı iddia edilen E.G., onunla tanışmak istedi. Kız, sevgilisi M.F.Ö’nün başına gelenleri anlattı. M.F.Ö, bir arkadaşını da alarak E.G.’ye mesaj attı. kız arkadaşının telefonunda buluşmak için. Önce sahilde bir araya gelenler, avcılar arasında kavga çıktı.

BİRİ BİRİ BİRİ BİRİ ÇEKTİ

Kavgada kızın sevgilisi M.F.Ö’nün E.G’yi yerde yatarak yumrukla dövmeye başladı. Bu sırada M.F.Ö.’nün yanında bulunan arkadaşı, saldırı anını kameraya kaydetti. Kişinin dövüldüğü ve kameraya çekildiği anlar, başka bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi.

YAYINLANDI

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Gelen polis ekipleri M.F.Ö.’yi gözaltına aldı. Karakolda ifadesi alınan M.F.Ö’nün savcılıkta ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı