Son Dakika Haberleri

Acıyla savaşmak ayıptı! Hüküm 9. Bölüm Fragmanı: Sana Kimin Suçlu ve Kimin Günahkar Olduğunu Söylete

Ceylin kanıt birer birer kayboldu kıyamet ait bölüm 18 ne yapacağını bilmiyordu. son bölümde, Ceylin, öfkesini kontrol edemeyen, Engin ile kavga ettim. Ceylin yerde yatan gördü Ilgaz, bu durumun çok korkuyordum. o Engin konuşmadan sonra İnci hakkında söylediklerini duyunca Engin’e ayağa kalktı Ceylin, kontrolünü kaybetti. Engin saldırıya Ceylin, sınır ulaştı. Pars, diğer taraftan, onların evlilik soruşturma kaçmak için gittiğini Ilgaz ve Ceylin söyledi ve bunun bir yalan olduğunu söyledi. Hemen olaydan sonra, bekleme kıyamet dokuzuncu bölüm için römork için devam eder. Yargılama Pazar, 14 Kasım tarihinde yeni bölümüyle Kanal D olacak.
PARS gafil Ilgaz ALIR!
Ilgaz Paris ile konuşmak geliyor. O Engin düzgün çalıştı gerektiğini ileri sürer ve bu onun artık davaya bir partidir. Ancak, Ilgaz unuttum bir durum yoktur. Pars bu fırsatı kaçırmak ve Ilgaz şimdi Ceylin ile evli olduğu için ona karşı Ilgaz’ın sözlerini kullanır.
Ceylin kanıt birer birer kayboldu kıyamet ait bölüm 18 ne yapacağını bilmiyordu. son bölümde, Ceylin, öfkesini kontrol edemeyen, Engin ile kavga ettim. Ceylin yerde yatan gördü Ilgaz, bu durumun çok korkuyordum. o Engin konuşmadan sonra İnci hakkında söylediklerini duyunca Engin’e ayağa kalktı Ceylin, kontrolünü kaybetti. Engin saldırıya Ceylin, sınır ulaştı. Pars, diğer taraftan, onların evlilik soruşturma kaçmak için gittiğini Ilgaz ve Ceylin söyledi ve bunun bir yalan olduğunu söyledi. Hemen olaydan sonra, bekleme kıyamet dokuzuncu bölüm için römork için devam eder. Yargılama Pazar, 14 Kasım tarihinde yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak. PARS gafil HOLDİNG ILGAZ IS! Ilgaz Paris konuşmaya gelir. O Engin düzgün çalıştı gerektiğini ileri sürer ve bu onun artık davaya bir partidir. Ancak, Ilgaz unuttum bir durum yoktur. Pars bu fırsatı kaçırmak ve Ilgaz şimdi Ceylin ile evli olduğu için ona karşı Ilgaz’ın sözlerini kullanır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı