SağlıkSon Dakika Haberleri

2 yıl önce karnındaki yağları almak isteyen Alişan, kendisine ilk kez ölümden döndüğünü söyledi.

Ünlü şarkıcı Alişan, 2 yıl önce karnındaki yağı almaya çalışırken ölümden döndü. Bu olayı herkesten gizleyen şarkıcı, dün yasal işlem başlattı. Bugün canlı yayında ilk kez yaşadıklarını anlatan Alişan’ın başına gelenler ağızlarını açık bıraktı.

Akalın ile sabah programı sunan Alişan, 2 yıl önce yaşadığı korkunç bir olayı anlattı. Kilo aldığı için karnındaki yağları almak isterken karnında yanıklar olan ünlü isim, ameliyatı yapan doktora dava açtı.

“BEDENİM AMELİYAT SONRASI AMAÇLAMAYA BAŞLADI”

Canlı yayında yaşadığı korkunç günlerden bahseden Alişan, “Dün itibarı ile davam açıldı. 2 yıl önce kilo aldım ve karnım büyüdü. Doktor arkadaşım bana ‘Kardeşim sana liposuction yapalım’ dedi. 2 yıl önce ocak ayının 2. haftasında ameliyat oldum Normalde bu ameliyat 2-2.5 saat sürüyor ama ameliyatta 5.5 saat kaldım anneme bile kimseye söylemedim, hastanede kaldım Operasyondan 1 gün sonra hastanede ve 2 gün sonra vücudum morardı. Karnımdaki yağları alırken ne iş yapıldıysa şimdi … “

“GÖĞÜSÜMDE YANIK İZLERİ FORMU”

“2 gün yataktan kalkamadım ve boynuma kadar morluklar oluştu. Bir sorun olduğunu anladığımda ve” Normal, 1 ay içinde düzleşecek “diye sorduğumda. ay, morluklar yok oldu, kimsenin görmesini istemiyorum 2 yıldır denizde t-shirt ile yüzüyorum ve sadece ailemin olduğu ıssız yerlerde tişörtümü çıkarıyorum. Karnımdaki izleri ve dalgalanmaları yak. ​​”

“Minnettar, ÖLMEZSİNİZ”

“Bunu mahkemede canlı olarak göstereceğim ama şimdi çok kötü olduğu için kimseye göstermek istemiyorum. Ameliyatımdan 2 ay sonra karnımda su birikintileri oldu. Yaklaşık iki litre sıvı çekildi. Haftada iki gün göbek su olduğu zaman karnım şişmeye başladığı için drenaj sistemimi bozduğu için bu 5 ay devam etti ve kimseye bir şey söylemedim hala karnımda yanık izleri var. Yapılan ameliyat beni birkaç doktora götürdü ve ‘Ameliyatta bir hata oldu Allah’a şükür ölmedin’ dedi. Çünkü bu ameliyatla ölenler vardı, kendim bir doktor buldum ve geçen sene yine ameliyat oldum Biraz iyileşti ama o yanık izleri ve dalgalanmalar asla geçmeyecek, bunu hayatım boyunca taşıyacağım. Yapabildiğim için Bu arkadaşımdan destek alamayınca açıklama gereği duydum ve hukuki yollara başvurdum. Hem maddi hem de manevi olarak .. “

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı